Küresel Vatandaşların Diyaloğu-İnternetin Geleceği Zirvesi’ne Davetlisiniz!

14-15 Kasım 2020’de dünyanın her yerinden binlerce vatandaş internetin geleceğini tartışmak için ülkelerinde bir araya gelecekler. Siz de onlardan biri olmaya davetlisiniz!
Anka Gençlik Derneği’nin Türkiye Koordinatörü olarak yürüttüğü “Küresel Vatandaşların Diyaloğu İnternetin Geleceği Zirvesi”nde yer alarak, sizler karar verici olacak ve Türkiye’nin dijital gelişimlerini doğrudan etkileyeceksiniz.
• Dijital kimliğinizle ilgili riskleri biliyor musunuz?
• Bugünün dijital uçurumuna nasıl son verebiliriz?
• Dijital kimlik risklerini nasıl sınırlandırabiliriz?
• Dijital insan haklarını nasıl garanti edebiliriz?
• Yapay zekanın sınırlarını nasıl kontrol edebiliriz?
Bunlar vatandaşlar olarak şimdi tartışmamız gereken konular! Bu zirve, bir araya gelmemiz ve yakınımızdaki karar vericiler tarafından uygulanacak önemli öneriler sunmamız için bir fırsattır.Zirvemiz; Çeşitli hükümetler, UNESCO, Avrupa Komisyonu, Avrupa Konseyi, Internet Society, Dünya Ekonomik Forumu, Wikimedia Vakfı, World Wide Web Vakfı ve özel sektör (Google, Facebook) gibi küresel ortaklardan oluşan bir koalisyon tarafından koordine edilmektedir.
Sizlere yeni insanlarla tanışmak, profesyonel ağınızı genişletmek, internet hakkında bilgi edinmek, düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmak ve karar vericiler arasında sesinizi duyurmak için harika bir fırsat!Bu eşsiz fırsatı kaçırmayın ve hemen kaydolun! Daha detaylı bilgiye kayıt linkinde ulaşabilirsiniz:
https://forms.gle/JJVxGnoVoTVd1U4aA

Tamamen ücretsiz olan bu zirvemiz her bölgemizden her yaş grubuna açıktır! Lütfen etrafınızda ilgilebileceğini düşündüğünüz kişiler ile paylaşmayı unutmayınız.

#ankayouthngo#webringtheworldtogether#Wetheinternet#internet#internetgovernance#councilofeurope

Write a Message